milion dzieci modli się na różańcu

Dla jedności i pokoju

18 października

2023

DZIĘKUJEMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W KAMPANII. ZA CHWILĘ ZOBACZYSZ FORMULARZ REJESTRACYJNY. WYPEŁNIJ GO I ZATWIERDŹ

NASZA KAMPANIA MODLITEWNA ROZPOCZYNA SIĘ W NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK

OGÓLNOŚWIATOWA WSPÓLNOTA MODLITEWNA

18 października dzieci na całym świecie będą modlić się na różańcu. Sprawdź, ile osób przyłączyło się do modlitwy w twoim kraju i na całym świecie!

1.039.628 Dzieci modlących się w 2023 roku

JAK MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO KAMPANII?

Zachęcamy, by 18 października rodziny, parafie, katecheci, nauczyciele razem z dziećmi wspólnie odmówili różaniec w intencji pokoju i jedności na świecie. Przygotowaliśmy dla Was materiały, z których możecie skorzystać, by zaprosić do udziału innych, przygotować się i poprowadzić modlitwę.

NA CZYM POLEGA TA KAMPANIA MODLITEWNA?

Modlitewna inicjatywa Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie ma na celu przywrócenie wiary w moc modlitwy. Ogólnoświatowa kampania jest zaproszeniem by przypomnieć sobie słowa Matki Bożej z Fatimy, że dziecięca i ufna modlitwa różańcowa może naprawdę zmienić świat, pokonać zło i przynieść pokój.

Wspólne odmawianie Różańca z dziećmi umocni jedność w Kościele i między narodami. Wszyscy jesteśmy wezwani, by tworzyć jedną rodzinę ponad podziałami, zjednoczoną w modlitwie.

Z modlitwy wyrasta miłość do Boga i bliźniego. Różaniec otwiera nasze serca na konkretną pomoc dla prześladowanych, potrzebujących i ubogich, w których cierpi sam Chrystus.

ZAPROŚ PRZYJACIÓŁ, BY MODLIĆ SIĘ RAZEM!

ZOBACZ FILM!

PARTNERZY: