milion dzieci modli się na różańcu

Dla jedności i pokoju

18 października

2021 Rok Świętego Józefa

DZIĘKUJEMY ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO NASZEJ KAMPANII MODLITEWNEJ!

OGÓLNOŚWIATOWA WSPÓLNOTA MODLITEWNA

18 października dzieci na całym świecie będą modlić się na różańcu. Sprawdź, ile osób przyłączyło się do modlitwy w twoim kraju i na całym świecie!

69.024 Dzieci modlące się w 2021 roku

JAK MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO KAMPANII?

Zachęcamy, by 18 października rodziny, parafie, katecheci, nauczyciele razem z dziećmi wspólnie odmówili różaniec w intencji pokoju i jedności na świecie. Przygotowaliśmy dla Was materiały, z których możecie skorzystać, by zaprosić do udziału innych, przygotować się i poprowadzić modlitwę.

NA CZYM POLEGA TA KAMPANIA MODLITEWNA?

Modlitewna inicjatywa Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie ma na celu przywrócenie wiary w moc modlitwy. Ogólnoświatowa kampania jest zaproszeniem by przypomnieć sobie słowa Matki Bożej z Fatimy, że dziecięca i ufna modlitwa różańcowa może naprawdę zmienić świat, pokonać zło i przynieść pokój.

Wspólne odmawianie Różańca z dziećmi umocni jedność w Kościele i między narodami. Wszyscy jesteśmy wezwani, by tworzyć jedną rodzinę ponad podziałami, zjednoczoną w modlitwie.

Z modlitwy wyrasta miłość do Boga i bliźniego. Różaniec otwiera nasze serca na konkretną pomoc dla prześladowanych, potrzebujących i ubogich, w których cierpi sam Chrystus.

ZAPROŚ PRZYJACIÓŁ, BY MODLIĆ SIĘ RAZEM!

ZOBACZ FILM!

PARTNERZY: